Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy najemca poznańskiego Skalara

2011-06-13

Nowy najemca poznańskiego Skalara

Lider rynku opon zajmie w sierpniu 1 600 m kw. na drugim piętrze.

Ogólnoświatowy lider na rynku opon, firma Bridgestone, jest kolejnym najemcą poznańskiego biurowca Skalar Office Center, którego inwestorem jest spółka Górecka Projekt.

Bridgestone to jeden z największych producentów opon i wyrobów gumowych dla wszelkiego rodzajów pojazdów. Europejska centrala działa od początku lat 90. W Europie powstało dotąd 20 firm handlowych, 2 wyłącznych dystrybutorów oraz 8 fabryk. Łącznie na całym świecie Bridgestone zatrudnia ok. 134 tysięcy pracowników.
 

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajeminne nieruchomości do kupieniahale i magazyny do kupieniadomy na wynajem powiat Łaskimieszkania na sprzedaż powiat Wejherowskidomy na sprzedaż gmina Rawiczdomy na wynajem gmina Żywiecdomy na wynajem w Grzywaczdomy na sprzedaż w Ostrowcudomy na sprzedaż w Czarnogłowach

Deweloperzy

);