Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy najemca Malta Office Park

2011-03-07

Nowy najemca Malta Office Park

Firma konsultingowa McKinsey&Company, wynajęła 2700 m kw. powierzchni biurowej

Firma konsultingowa McKinsey&Company, wynajęła 2700 m kw. powierzchni biurowej, usytuowanej w kompleksie Malta Office Park w Poznaniu.

Malta Office Park składa się z sześciu budynków. Łącznie oferuje do wynajęcia, ponad 30 tys. m kw. powierzchni. Kompleks dysponuje ponad 600 miejsc parkingowych. Jest wyposażony w nowoczesne technologie, system bezpieczeństwa, monitorowania i kontroli dostępu. Projekt budowy Malty rozpoczęto w 2007 r., a planowane zakończenie całości nastąpi pod koniec 2011 r.
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-03-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniahale i magazyny na sprzedażdomy na zamianędomy na sprzedaż powiat Zgierskimieszkania na sprzedaż powiat Hrubieszowskimieszkania na wynajem gmina Czerskdomy na sprzedaż gmina Skierniewicemieszkania na sprzedaż w Anieliniemieszkania na sprzedaż w Barcikowicachdomy na sprzedaż w Połomino

Deweloperzy

);