Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy najemca Arkońskiej

2011-09-27

Nowy najemca Arkońskiej

Netia wynajęła 558 m kw. w budynku A4. Do biura pracownicy wprowadzą się na początku marca 2012 r.

Do grona najemców powierzchni biurowej w gdańskim kompleksie Arkońska Business Park dołączył  operator telekomunikacyjny – firma Netia SA. Przy wyborze lokalizacji najemcy doradzał agencja doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych Jones Lang LaSalle.

Spółka zajmie 558 m kw. powierzchni w oddanym w 2010 r. budynku A4 – jednym z pięciu wchodzących w skład kompleksu. Do nowej siedziby pracownicy wprowadzą się w marcu 2012 r.

Obecnie sytuacja na rynku nieruchomości biurowych w Gdańsku sprzyja najemcom, którzy dzięki stosunkowo korzystnym ofertom najmu nowoczesnej powierzchni w biurowcach zabezpieczają sobie komfortowe biura na nadchodzące lata – dodała Magdalena Reńska, Manager Oddziału Regionalnego Jones Lang LaSalle Gdańsk.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania do kupienialokale użytkowe do kupieniadomy na sprzedaż powiat M. Gdynialokale użytkowe na wynajem powiat M. Gorzów Wielkopolskilokale użytkowe na wynajem gmina Daszynadomy na wynajem gmina Janowiecdomy na sprzedaż w Węgiercachdomy na sprzedaż w Janowiemieszkania na wynajem w Roztoce

Deweloperzy

);