Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy miesięcznik o warszawskim rynku nieruchomości

2006-09-05

Nowy miesięcznik o warszawskim rynku nieruchomości

Ukazał się pierwszy numer wydawanego przez Agorę miesięcznika poświęconego rynkowi nieruchomości "Warszawskie Domy, Mieszkania, Działki".

Dziś ukazał się pierwszy numer wydawanego przez Agorę miesięcznika poświęconego rynkowi nieruchomości "Warszawskie Domy, Mieszkania, Działki".

Pismo można kupić na terenie województwa mazowieckiego, w kioskach i salonach prasowych (nakład 23 tys. egz., cena 2,90 zł).

"Miesięcznik będzie największym przewodnikiem po warszawskim rynku nieruchomości. Część redakcyjna obejmuje zestawienie warszawskich transakcji mieszkań, w części ogłoszeniowej znajdują się tysiące pogrupowanych i uporządkowanych ogłoszeń drobnych i wymiarowych" – czytamy w komunikacie Agory.

Źródło: | 2006-09-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemkamienice do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat M. Łomżamieszkania na wynajem powiat Kamiennogórskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Zadzimlokale użytkowe na wynajem gmina Działoszycemieszkania na wynajem w Dąbiemieszkania na sprzedaż w Nowych Łubkachdomy na sprzedaż w Błędowie

Deweloperzy

);