Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy Kampus Pracze

2012-04-20

Nowy Kampus Pracze

Rozpoczął się kolejny etap realizacji wrocławskiego centrum naukowego. Obecnie prowadzone są prace związane z modernizacją i rewitalizacją budynków.

Rozpoczął się kolejny etap realizacji wrocławskiego centrum naukowego Kampus Pracze. Obecnie prowadzone są prace związane z modernizacją i rewitalizacją budynków.

W jednym z odnawianych budynków będzie się mieścić Dolnośląskie Centrum Materiałów i Biomateriałów. Do dyspozycji naukowców oddanych zostanie ok. 12 tys. m kw. powierzchni laboratoryjnej, w tym laboratoria typu open space i pracownie badawcze (prowadzące doświadczenia z dziedziny biotechnologii, medycyny, nanotechnologii, informatyki i telekomunikacji). Będą one wynajmowane zewnętrznym grupom badawczym i zespołom realizującym prace zlecone.

Zlokalizowany na Praczach Odrzańskich kompleks realizuje Wrocławskie Centrum Badań EIT Plus. Budowa kampusu jest współfinansowana przez Unię Europejską.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażdziałki na sprzedażhale i magazyny na wynajemdomy na wynajem powiat Lubaczowskilokale użytkowe na wynajem powiat Wielickilokale użytkowe na wynajem gmina Trzeszczanylokale użytkowe na wynajem gmina Chełmdomy na wynajem w Koziej Górzemieszkania na wynajem w Strugachdomy na sprzedaż w Ostromęcku

Deweloperzy

);