Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy Kampus Pracze

2012-04-20

Nowy Kampus Pracze

Rozpoczął się kolejny etap realizacji wrocławskiego centrum naukowego. Obecnie prowadzone są prace związane z modernizacją i rewitalizacją budynków.

Rozpoczął się kolejny etap realizacji wrocławskiego centrum naukowego Kampus Pracze. Obecnie prowadzone są prace związane z modernizacją i rewitalizacją budynków.

W jednym z odnawianych budynków będzie się mieścić Dolnośląskie Centrum Materiałów i Biomateriałów. Do dyspozycji naukowców oddanych zostanie ok. 12 tys. m kw. powierzchni laboratoryjnej, w tym laboratoria typu open space i pracownie badawcze (prowadzące doświadczenia z dziedziny biotechnologii, medycyny, nanotechnologii, informatyki i telekomunikacji). Będą one wynajmowane zewnętrznym grupom badawczym i zespołom realizującym prace zlecone.

Zlokalizowany na Praczach Odrzańskich kompleks realizuje Wrocławskie Centrum Badań EIT Plus. Budowa kampusu jest współfinansowana przez Unię Europejską.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Strzelecko-Drezdeneckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Sokołowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Zawadydomy na wynajem gmina Działoszycemieszkania na sprzedaż w Tarnowcumieszkania na sprzedaż w Borzestowiedomy na sprzedaż w Słobity-Stacja

Deweloperzy

);