Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy inwestor w Krakowie

2007-01-18

Nowy inwestor w Krakowie

Trzygwiazdkowy hotel oraz centrum handlowe zamierza wybudować w Krakowie spółka RE Investment, zajmująca się budową, finansowaniem oraz zarządzaniem nieruchomościami.

Trzygwiazdkowy hotel oraz centrum handlowe zamierza wybudować w Krakowie spółka RE Investment, zajmująca się budową, finansowaniem oraz zarządzaniem nieruchomościami.

Hotel „Zakrzówek” powstanie przy ul. Konopnickiej. Budynek będzie miał siedem pięter, z których jedno będzie przeznaczone na sale konferencyjne mogące pomieścić ponad 300 osób. Na powierzchni użytkowej ponad 8,2 tys. m kw. powstanie 160 pokoi jedno- i dwuosobowych oraz 4 apartamenty. Dla gości hotelu udostępniony zostanie parking podziemny na 50 miejsc. Rozpoczęcie prac zaplanowano na wiosnę tego roku, a ich zakończenie – na IV kwartał 2008 r. Po wybudowaniu obiektu firma zamierza wstawić go na sprzedaż lub przeznaczyć pod dzierżawę.

Druga inwestycja, czyli centrum handlowe „Kapelanka”, ma powstać u zbiegu ulic Kobierzyńskiej i Kapelanki. Na działce o powierzchni 1,7 ha zostanie wybudowany dwupoziomowy budynek z parkingiem podziemnym. Nie wiadomo jeszcze, czy centrum będzie zajęte przez jedną firmę, która stworzy tam sklep wielkopowierzchniowy, czy też przez kilka mniejszych firm. Powierzchnia do wynajmu wynosi ok. 16,5 tys. m kw. (z czego ok. 1600 m kw. to powierzchnia biurowa). Zaplanowano 260 miejsc parkingowych, w tym 200 usytuowanych w parkingu podziemnym. Rozpoczęcie budowy jest planowane na drugi kwartał br., zaś oddanie budynku do użytku – na przełomie 2007 i 2008 r.

Firma RE Investment zarządza obecnie obiektami biurowo-handlowymi, przemysłowymi i logistycznych oraz hotelami zlokalizowanych przede wszystkim we Wrocławiu, Krakowie i Szczecinie.

Źródło: "Krakowski Rynek Nieruchomości" 2/2007 | 2007-01-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażkamienice do kupienialokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedaż powiat M. Przemyśllokale użytkowe na wynajem powiat Hajnowskidomy na wynajem gmina Rytwianylokale użytkowe na wynajem gmina Węgliniecmieszkania na sprzedaż w Janowiemieszkania na sprzedaż w Barzowicachmieszkania na sprzedaż w Podborze

Deweloperzy

);