Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy hotel we Wrocławiu

2009-11-20

Nowy hotel we Wrocławiu

W ostatni weekend w dawnym spichlerzu przy ulicy Menniczej we Wrocławiu został otwarty luksusowy hotel The Granary.

W ostatni weekend w dawnym spichlerzu przy ulicy Menniczej we Wrocławiu został otwarty luksusowy hotel The Granary – donosi portal Wroclaw24.net. Obiekt ten ma łączyć historię z nowoczesnością.
 
XVI-wieczną słodownię przy ulicy Menniczej władze miasta oddały w zarządzanie na 40 lat Wojewódzkiemu Konserwatorowi Zabytków – podaje portal. Okazało się jednak, że nie ma niezbędnych funduszy na renowację. W 2003 r. spichlerz wrócił więc w ręce miasta. Dwa lata później firma Star Group Poland wykupiła zrujnowane pozostałości dawnej słodowni i postanowiła, że przeobrazi historyczny obiekt w hotel.

Jak czytamy dalej, odrestaurowany obiekt posiada w swoich luksusowych wnętrzach 7 apartamentów rozlokowanych na 3 piętrach.

 

Źródło: Wroclaw24.net 13.11.2009 | 2009-11-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Ostrzeszowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Chojnickidomy na sprzedaż gmina Miedziana Góramieszkania na sprzedaż gmina Świerklanydomy na wynajem w Nowicachdomy na sprzedaż w Sasku Małymmieszkania na sprzedaż w Obidzy

Deweloperzy

);