Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy gracz trójmiejskiego rynku

2011-09-22

Nowy gracz trójmiejskiego rynku

Deweloper Euro Styl przygotowuje trzy projekty biurowe. Trwa komercjalizacja pierwszego.

Gdański deweloper planuje zwiększyć podaż powierzchni komercyjnej o blisko 35,7 tys. m kw. Z trzech projektów, jakie na rynek nieruchomości komercyjnych chce wprowadzić Euro Styl, pierwszy – Opera Office jest już w trakcie komercjalizacji. Dwa pozostałe – Euro Office Park oraz Centaurus są na etapie przygotowań. Za negocjowanie umów i najem odpowiada firma Jones Lang LaSalle.

Zlokalizowany we Wrzeszczu budynek Opera Office, który ma powstać do końca lipca 2012 r., składa się z dwóch połączonych szklaną przewiązką skrzydeł o łącznej powierzchni wynajmu 7 tys. m kw. Użyte materiały i elementy – corian, kamień oraz szkło podkreślają dynamiczny charakter obiektu. Biurowiec wpisuje się w obszary zieleni wysokiej, tworząc ramy architektoniczne dla otaczających drzew – zostaną one obudowane dziedzińcem.

Centaurus zostanie zrealizowany w centrum Olsztyna. Projekt biurowca powstał w Wiedniu, w firmie Architektbüro Andrzej Kapuścik. Projektanci podzielili obiekt na cztery strefy: największą biurową (16 tys. m kw.), mieszkaniową, usługową oraz hotelową. Wielofunkcyjność obiektu będzie miała odzwierciedlenie w modernistycznej bryle – odmienny charakter podkreśli zróżnicowana forma i wysokość.

Trzecia inwestycja spółki to zespół trzech budynków biurowych Euro Office Park w Gdańsku. Kompleks ma mieć 12,5 tys. m kw. powierzchni biurowej, przeznaczonej na wynajem i sprzedaż. W jednym z budynków zlokalizowana będzie restauracja. Zakończenie budowy parku zbiegnie się w czasie z podłączeniem trasy WZ z trójmiejską obwodnicą.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniakamienice na wynajemlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Nowomiejskidomy na sprzedaż powiat Kolbuszowskimieszkania na sprzedaż gmina Węgliniecmieszkania na wynajem gmina Brusydomy na wynajem w Skrzypkachmieszkania na sprzedaż w Gojcowiedomy na sprzedaż w Zalesiu Borowym

Deweloperzy

);