Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy gracz

2011-09-22

Nowy gracz

Deweloper Euro Styl przygotowuje trzy projekty biurowe. Trwa komercjalizacja pierwszego.

Gdański deweloper planuje zwiększyć podaż powierzchni komercyjnej o blisko 35,7 tys. m kw. Z trzech projektów, jakie na rynek nieruchomości komercyjnych chce wprowadzić Euro Styl, pierwszy – Opera Office jest już w trakcie komercjalizacji. Dwa pozostałe – Euro Office Park oraz Centaurus są na etapie przygotowań. Za negocjowanie umów i najem odpowiada firma Jones Lang LaSalle.

Zlokalizowany we Wrzeszczu budynek Opera Office, który ma powstać do końca lipca 2012 r., składa się z dwóch połączonych szklaną przewiązką skrzydeł o łącznej powierzchni wynajmu 7 tys. m kw. Użyte materiały i elementy – corian, kamień oraz szkło podkreślają dynamiczny charakter obiektu. Biurowiec wpisuje się w obszary zieleni wysokiej, tworząc ramy architektoniczne dla otaczających drzew – zostaną one obudowane dziedzińcem.

Centaurus zostanie zrealizowany w centrum Olsztyna. Projekt biurowca powstał w Wiedniu, w firmie Architektbüro Andrzej Kapuścik. Projektanci podzielili obiekt na cztery strefy: największą biurową (16 tys. m kw.), mieszkaniową, usługową oraz hotelową. Wielofunkcyjność obiektu będzie miała odzwierciedlenie w modernistycznej bryle – odmienny charakter podkreśli zróżnicowana forma i wysokość.

Trzecia inwestycja spółki to zespół trzech budynków biurowych Euro Office Park w Gdańsku. Kompleks ma mieć 12,5 tys. m kw. powierzchni biurowej, przeznaczonej na wynajem i sprzedaż. W jednym z budynków zlokalizowana będzie restauracja. Zakończenie budowy parku zbiegnie się w czasie z podłączeniem trasy WZ z trójmiejską obwodnicą.

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniainne nieruchomości do kupieniahale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Gdyniadomy na wynajem powiat M. Bydgoszczlokale użytkowe na sprzedaż gmina Tarnówmieszkania na wynajem gmina Józefówmieszkania na sprzedaż w Międzylesiumieszkania na wynajem w Szydłówkumieszkania na wynajem w Wilkołaz Górny

Deweloperzy

);