Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy dworzec w Gliwicach

2010-05-19

Nowy dworzec w Gliwicach

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku rozpocznie się remont dworca kolejowego w Gliwicach.

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku rozpocznie się remont dworca kolejowego w Gliwicach. Inwestycja ta ma na celu stworzenie nowoczesnego centrum przesiadkowego i usprawnienie komunikacji w mieście.

W ramach prac wyremontowany zostanie nie tylko budynek dworca, ale także tory i perony. Obok ma powstać także centrum przesiadkowe, które umożliwi pasażerom szybką zmianę jednego środka komunikacji na drugi. Przewidziano także miejsce na lokale gastronomiczne, usługowe i handlowe. Projekt przebudowy wykonać ma zewnętrzna firma, wyłoniona w przetargu.
 
Inwestycja pochłonie około 30 milionów złotych. Prace sfinansowane zostaną z budżetu państwa oraz środków własnych PKP.

 

Źródło: UM w Gliwicach 13.05.2010 | 2010-05-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdomy do kupieniamieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Kościerskidomy na wynajem powiat M. st. Warszawamieszkania na wynajem gmina Hażlachmieszkania na wynajem gmina Białe Błotamieszkania na sprzedaż w Konarachdomy na wynajem w Kałęczyniedomy na sprzedaż w Zbójnie

Deweloperzy

);