Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy dworzec i centrum handlowe

2010-02-03

Nowy dworzec i centrum handlowe

PKP przeznaczyły na remont katowickich peronów i torowiska 70 mln zł.

PKP przeznaczyły na remont katowickich peronów i torowiska 70 mln zł – podaje „Dziennik Zachodni”. Dużo więcej, bo aż około 240 mln zł chce wydać na przebudowę dworca firma Neinver, która na pl. Szewczyka wybuduje ogromne centrum handlowe. Prace budowlane mają ruszyć już w czasie wakacji. Neinver swoją część inwestycji chce zakończyć w 2012 r., kolej w 2013.

Teraz jednak trzeba będzie się przyzwyczaić do sporych utrudnień komunikacyjnych w okolicy dworca. Zamknięta dla ruchu będzie ul. Dworcowa, przystanki autobusowe będą tam, gdzie znajdzie się dla nich miejsce, a kasy biletowe i toalety zostaną przeniesione do dworca kontenerowego, który ma być gotowy w czerwcu – informuje „Dziennik Zachodni”.
 
 
 

 

Źródło: „Dziennik Zachodni” 2.02.2010 | 2010-02-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania na wynajemkamienice na wynajemmieszkania na wynajem powiat Tarnogórskidomy na wynajem powiat Lubaczowskimieszkania na sprzedaż gmina Ciechanowiecdomy na wynajem gmina Wilkówdomy na sprzedaż w Miechowiemieszkania na wynajem w Odolioniedomy na wynajem w Brzozowej

Deweloperzy

);