Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy Dworzec Centralny na Euro 2012

2010-02-09

Nowy Dworzec Centralny na Euro 2012

Plan modernizacji Dworca Centralnego obejmuje elewację głównej hali, zewnętrzne pasaże wokół niej oraz wewnętrzną przestrzeń dostępną dla podróżujących.

Plan modernizacji Dworca Centralnego obejmuje elewację głównej hali, zewnętrzne pasaże wokół niej oraz wewnętrzną przestrzeń dostępną dla podróżujących – podaje „Polska The Times”.

W ciągu najbliższych miesięcy zostanie ogłoszony przetarg na wykonawcę remontu dworca, którego wartość szacowana jest na 22 mln złotych. Modernizacji zostanie poddana większość elementów architektury budynku dworca. Renowacja obejmie strzegomskie granitowe posadzki, ściany z marmuru Biała Marianna oraz surowe betonowe tynki z płukanego żwiru – wylicza dziennik. Odnowiony dworzec ma być nie tylko bardziej zadbany i czysty, ale przede wszystkim dużo lepiej oświetlony dzięki energooszczędnym nowoczesnym świetlówkom.
 
Prace remontowe mają się zakończyć wiosną 2012 r. Całość prac zostanie sfinansowana ze środków PKP – dodaje gazeta.
 
 

 

Źródło: „Polska The Times” 21.01.2010 | 2010-02-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażdziałki na sprzedażinne nieruchomości na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Żarskimieszkania na sprzedaż powiat Staszowskidomy na wynajem gmina Niechanowolokale użytkowe na wynajem gmina Lubindomy na wynajem w Parowej Falęckiejdomy na sprzedaż w Bukowiemieszkania na wynajem w Leszczanach

Deweloperzy

);