Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy dworzec

2010-11-22

Nowy dworzec

19 listopada w Krakowie uroczyście rozpoczęła się budowa nowoczesnego dworca.

19 listopada w Krakowie uroczyście rozpoczęła się budowa nowoczesnego dworca. Nowy dworzec PKP powstanie pod peronami starej stacji.

Dworzec połączy kolej z miejskimi autobusami i tramwajami, będzie jednym z najlepiej rozwiniętych węzłów komunikacyjnych w kraju - podaje Łukasz Kurpiewski, rzecznik prasowy PKP. Ponadto nowy dworzec będzie obiektem bezpiecznym i praktycznym. Podróżni będą mogli skorzystać z sieci WI-FI, dzięki nowoczesnemu systemowi informacji wizualnej szybko dowiedzą się kiedy odjeżdża ich pociąg.

Realizatorem projektu jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego „BUDUS” SA. Pieniądze na budowę obiektu pochodzą ze środków finansowych Programu Operacyjnego „Infrastruktura i Środowisko” Unii Europejskiej. Inwestycja ma wynieść 130 mln zł. Budowa ma zostać ukończona w II kwartale 2012 r.

W związku z pracami przy budowie nowego dworca, PKP podaje, że od 22 listopada, zamknięty zostanie tunel łączący Galerię Krakowską z Regionalnym Dworcem Autobusowym. O zmianach w ruchu informują żółto-czarne strzałki, tablice oraz rozdawane przy kasach biletowych mapki.

Źródło: KRN.pl | 2010-11-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażkamienice na sprzedażdziałki na wynajemdomy na sprzedaż powiat Ostrowskimieszkania na wynajem powiat Rypińskilokale użytkowe na wynajem gmina Lubień Kujawskimieszkania na wynajem gmina Sękowadomy na wynajem w Studziankumieszkania na sprzedaż w Plebańskiedomy na wynajem w Jankowicach

Deweloperzy

);