Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy budynek Sądu Okręgowego w Poznaniu

2007-12-04

Nowy budynek Sądu Okręgowego w Poznaniu

Projekt Wojciecha Kolesińskiego zwyciężył w konkursie architektonicznym na nowy budynek Sądu Okręgowego. Wart 100 mln zł obiekt ma powstać w ciągu czterech lat.

Projekt Wojciecha Kolesińskiego zwyciężył w konkursie architektonicznym na nowy budynek Sądu Okręgowego – informuje „Gazeta Wyborcza”. Wart 100 mln zł obiekt ma powstać w ciągu czterech lat. Nowy budynek, który stanie u zbiegu ulic Solnej i Kościuszki, będzie dwukrotnie większy od obecnej siedziby przy Al. Marcinkowskiego – sędziom i urzędnikom przybędzie 3 tys. metrów powierzchni.

Zgodnie z planem w nowej siedzibie sądu będzie obsługiwana większość poznaniaków. Do budynku zostaną bowiem przeniesione wszystkie wydziały gospodarcze oraz Krajowy Rejestr Sądowy – czytamy dalej. Znajdzie się tam również miejsce dla wydziałów gospodarczych z poznańskich sądów rejonowych.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 30.11.2007 | 2007-12-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniamieszkania na wynajemgaraże na wynajemdomy na wynajem powiat Jaworskimieszkania na wynajem powiat Kamiennogórskimieszkania na sprzedaż gmina Tarnowiecmieszkania na wynajem gmina Łaskdomy na sprzedaż w Warniłęgudomy na sprzedaż w Gorłomieszkania na sprzedaż w Trzyciążu

Deweloperzy

);