Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy budynek Sądu Okręgowego w Poznaniu

2007-12-04

Nowy budynek Sądu Okręgowego w Poznaniu

Projekt Wojciecha Kolesińskiego zwyciężył w konkursie architektonicznym na nowy budynek Sądu Okręgowego. Wart 100 mln zł obiekt ma powstać w ciągu czterech lat.

Projekt Wojciecha Kolesińskiego zwyciężył w konkursie architektonicznym na nowy budynek Sądu Okręgowego – informuje „Gazeta Wyborcza”. Wart 100 mln zł obiekt ma powstać w ciągu czterech lat. Nowy budynek, który stanie u zbiegu ulic Solnej i Kościuszki, będzie dwukrotnie większy od obecnej siedziby przy Al. Marcinkowskiego – sędziom i urzędnikom przybędzie 3 tys. metrów powierzchni.

Zgodnie z planem w nowej siedzibie sądu będzie obsługiwana większość poznaniaków. Do budynku zostaną bowiem przeniesione wszystkie wydziały gospodarcze oraz Krajowy Rejestr Sądowy – czytamy dalej. Znajdzie się tam również miejsce dla wydziałów gospodarczych z poznańskich sądów rejonowych.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 30.11.2007 | 2007-12-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniahale i magazyny do kupieniadziałki do kupieniamieszkania na wynajem powiat Ostrowskidomy na sprzedaż powiat M. Nowy Sączmieszkania na wynajem gmina Gidlelokale użytkowe na wynajem gmina Miasteczko Śląskiemieszkania na sprzedaż w Lubianekdomy na wynajem w Nowa Białkadomy na sprzedaż w Michałowie

Deweloperzy

);