Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy budynek pod górą Żar

2012-03-23

Nowy budynek pod górą Żar

Rozstrzygnięto projekt przebudowy obiektu poprzemysłowego po elektrowni w Międzybrodziu Żywieckim.

Rozstrzygnięto projekt  przebudowy budynku poprzemysłowego po elektrowni w Międzybrodziu Żywieckim. Obiekt zyska łagodny, łukowaty dach, który ma nawiązywać do otaczających miejscowość szczytów. Wykończony będzie szkłem, drewnem i kamieniem.

Zaniedbany budynek, który powstał podczas budowy elektrowni szczytowo-pompowej we wnętrzu góry Żar. Obecnie częściowo wykorzystywany jest przez kółko modelarskie i przychodnię. Po remoncie, należący do gminy Czernichów, obiekt stanie się wizytówką Międzybrodzia Żywieckiego. Swoje siedziby będą w nim miały m.in. lokalne stowarzyszenia, zespoły regionalne i obecni najemcy. Obiekt i jego otoczenie zyskają nowoczesną iluminację.

Obecnie gmina szuka firmy wykonawczej. Pierwsze prace mają się rozpocząć podczas wakacji, a ich łączny koszt oszacowano na 11 mln zł.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęgaraże do kupieniahale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Szczycieńskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Biała Podlaskadomy na sprzedaż gmina Prochowicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Pawonkówdomy na wynajem w Dąbkachdomy na sprzedaż w Nabróżumieszkania na wynajem w Mostach

Deweloperzy

);