Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy budynek PAN

2011-10-17

Nowy budynek PAN

Obiekt biurowo-dydaktyczny w Warszawie otrzymał pozwolenie na użytkowane. Kosztował 20 mln zł.

Na 3 miesiące przed terminem zakończyła się realizacja siedziby Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Budynek biurowo-dydaktyczny, którego wykonawcą była Skanska, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Wartość kontraktu wyniosła ponad 20 mln zł.

Obiekt zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Jana Kazimierza i Ordona w Warszawie składa się z 4 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemnej, a jego powierzchnia całkowita wynosi ok. 5 tys. m kw. W budynku znalazło się łącznie 36 sal wykładowych – 19 w skrzydle północnym i 17 w południowym.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy na zamianękamienice do kupieniadomy na wynajem powiat M. Żorylokale użytkowe na wynajem powiat Opolskidomy na wynajem gmina Legionowomieszkania na wynajem gmina Starogard Gdańskidomy na sprzedaż w Gliczarowie Górnymdomy na sprzedaż w Kobylaki-Wólcemieszkania na sprzedaż w Kramarzewie

Deweloperzy

);