Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Noworoczne targi mieszkaniowe

2011-01-20

Noworoczne targi mieszkaniowe

W najbliższy weekend 22-23.01 odbędzie się 81 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań.

W najbliższy weekend 22-23.01 odbędzie się 81 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Targi są doskonałą okazją do prezentacji swojej oferty przez deweloperów oraz szansą dla klientów na znalezienie wymarzonego „M”.

Wśród wystawców nie zabraknie jednego z najstarszych deweloperów w Krakowie – firmy Wawel Service, która w tym roku rozpoczyna swoją jubileuszową inwestycję „Klonowica”. Jak zapewnia sam inwestor, podczas targów będzie można nie tylko bliżej przyjrzeć się ofercie firmy, ale także uzyskać atrakcyjny rabat na zakup wybranego mieszkania.
 
W czasie trwania giełdy zwiedzający otrzymają szansę, by uzyskać fachową poradę doradców kredytowych oraz fachowców z branży wykończeniowej, którzy również przygotowali specjalną ofertę dla swoich przyszłych klientów.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-01-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Białobrzeskilokale użytkowe na wynajem powiat Średzkimieszkania na wynajem gmina Korszelokale użytkowe na sprzedaż gmina Olszankadomy na wynajem w Hipolitowiedomy na sprzedaż w Budzisławiedomy na sprzedaż w Droguszy

Deweloperzy

);