Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowoczesny targ

2012-02-28

Nowoczesny targ

Ratusz planuje budowę nowej hali, która będzie przeznaczona dla handlujących warzywami kupców.

Rada Warszawy przyjęła plan miejscowy dopuszczający budowę nowej hali, która będzie przeznaczona dla handlujących warzywami kupców. Koszt budowy obiektu zlokalizowanego przy ul. Banacha (w miejscu, gdzie obecnie działa targowisko, tzw. zieleniak) oszacowano na 13 mln zł – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Zgodnie z projektem pracowni JEMS, hala będzie mieć ok. 4 tys. m kw. powierzchni podzielonej na boksy liczące 6 m kw. Zewnętrzna część obiektu przeznaczona będzie dla osób sprzedających warzywa z samochodów. Na czas budowy kupcy przeniesieni zostaną na tymczasowe targowisko. Zostanie ono urządzone na znajdującym się w sąsiedztwie terenie dawnego miasteczka drogowego przy ul. Skorochód-Majewskiego.

Budowę nowej hali ratusz planował w 2011 r. Dokumentacja inwestycyjna została jednak oprotestowana przez wspólnotę mieszkaniową z budynku przy ul. Grójeckiej 99.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 27.02.2012 | 2012-02-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażkamienice na zamianędomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Łosickimieszkania na sprzedaż powiat M. Bielsko-Białadomy na wynajem gmina Stary Dzierzgońdomy na wynajem gmina Wojciechowicedomy na wynajem w Szerokiedomy na sprzedaż w Orchów-Wesółkamieszkania na sprzedaż w Mlęcinie

Deweloperzy

);