Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowoczesna biblioteka w Gdyni

2011-03-16

Nowoczesna biblioteka w Gdyni

Przy Akademii Marynarki Wojennej powstaje nowoczesna biblioteka, na półkach której znajdzie się 500 tys. książek.

Przy Akademii Marynarki Wojennej powstaje nowoczesna biblioteka, na półkach której znajdzie się 500 tys. książek.

W nowoczesnym budynku, w kształcie litery L, oprócz wypożyczalni, z której będzie mogło korzystać nawet 1000 osób jednocześnie (zarówno studenci, jak i mieszkańcy Trójmiasta) znajdzie się sala kongresowa mieszcząca nawet 500 osób oraz mniejsze aule – czytamy na stronie naszemiasto.pl.

Akademia Marynarki Wojennej zamierza też na terenach należących do uczelni (23 ha.) wybudować stadion lekkoatletyczny, klub studencki oraz rozbudować istniejącą już halę sportową.

Inwestycja warta jest 40 mln zł i ma zostać ukończona w pierwszym półroczu przyszłego roku. Projekt zostanie częściowo dofinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Pomorza (ponad 15 mln zł).
 

Źródło: naszemiasto.pl 15.03.2011 | 2011-03-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażmieszkania na zamianędziałki do kupieniamieszkania na wynajem powiat Głubczyckilokale użytkowe na wynajem powiat Niżańskidomy na sprzedaż gmina Łukówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Beskodomy na wynajem w Kletniidomy na wynajem w Miliczudomy na sprzedaż w Chałupkach

Deweloperzy

);