Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe przepisy dotyczące lokali zarządzanych przez Miasto

2006-09-11

Nowe przepisy dotyczące lokali zarządzanych przez Miasto

Ostatnie zmiany w zasadach umarzania, odraczania i rozkładania na raty wierzytelności z tytułu finansowych należności niepodatkowych spowodowały, że zmianie musiały ulec również przepisy dotyczące zasad gospodarowania lokalami osób nieznanych z miejsca pobytu.

Ostatnie zmiany w zasadach umarzania, odraczania i rozkładania na raty wierzytelności z tytułu finansowych należności niepodatkowych spowodowały, że zmianie musiały ulec również przepisy dotyczące zasad gospodarowania lokalami osób nieznanych z miejsca pobytu. Przepisy te zostały znowelizowane mocą zarządzenia wydanego niedawno przez prezydenta Jacka Majchrowskiego. Wprowadzenie zmian w przepisach było konieczne również z powodu zaktualizowania wykazu nieruchomości należących do osób nieznanych z miejsca pobytu, a zarządzanych przez Miasto, dla których jednocześnie nie został ustanowiony kurator. Obecnie na liście tej znajduje się 97 budynków.

Źródło: "Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 19/2006 | 2006-09-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemmieszkania do kupieniagaraże na sprzedażdomy na wynajem powiat M. Łomżadomy na sprzedaż powiat Nowodworskimieszkania na sprzedaż gmina Unisławmieszkania na sprzedaż gmina M. Siedlcedomy na sprzedaż w Starym Siolemieszkania na sprzedaż w Głobiniedomy na sprzedaż w Wartkowicach

Deweloperzy

);