Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe przepisy dotyczące lokali zarządzanych przez Miasto

2006-09-11

Nowe przepisy dotyczące lokali zarządzanych przez Miasto

Ostatnie zmiany w zasadach umarzania, odraczania i rozkładania na raty wierzytelności z tytułu finansowych należności niepodatkowych spowodowały, że zmianie musiały ulec również przepisy dotyczące zasad gospodarowania lokalami osób nieznanych z miejsca pobytu.

Ostatnie zmiany w zasadach umarzania, odraczania i rozkładania na raty wierzytelności z tytułu finansowych należności niepodatkowych spowodowały, że zmianie musiały ulec również przepisy dotyczące zasad gospodarowania lokalami osób nieznanych z miejsca pobytu. Przepisy te zostały znowelizowane mocą zarządzenia wydanego niedawno przez prezydenta Jacka Majchrowskiego. Wprowadzenie zmian w przepisach było konieczne również z powodu zaktualizowania wykazu nieruchomości należących do osób nieznanych z miejsca pobytu, a zarządzanych przez Miasto, dla których jednocześnie nie został ustanowiony kurator. Obecnie na liście tej znajduje się 97 budynków.

Źródło: "Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 19/2006 | 2006-09-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemhale i magazyny na sprzedażkamienice na wynajemdomy na sprzedaż powiat Hrubieszowskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Chełmmieszkania na sprzedaż gmina Kłobucklokale użytkowe na wynajem gmina M. Płockmieszkania na wynajem w Bogumiłowicachmieszkania na wynajem w Marcinkowicachmieszkania na sprzedaż w Zastawie

Deweloperzy

);