Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe przejście w Czyżynach

2011-08-09

Nowe przejście w Czyżynach

Wśród propozycji zagospodarowania podziemnego przejścia pojawiło się kino, przestrzeń wystawowa, sale spotkań dla seniorów.

Gmina Kraków chce przeznaczyć 5 mln zł na remont przejścia podziemnego pod rondem Czyżyńskim – informuje „Gazeta Wyborcza”. Remont przejścia jest częścią projektu przebudowy ciągu tramwajowego od ronda Mogilskiego do placu Centralnego.

Według zapowiedzi Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportowej, prace remontowe ruszą jesienią przyszłego roku. W przejściu zostanie przeprowadzona wymiana izolacji stropowych i posadzek, a także gruntowne malowanie.

Miasto nie ma jeszcze projektu zagospodarowania dużej powierzchni przejścia (ponad 2800 m kw.), dlatego z inicjatywą wychodzą sami nowohucianie. Padają propozycje utworzenia tam niewielkiego kina, gdzie byłaby możliwość oglądania starych kronik filmowych lub przestrzeni wystawowej. Obok istniejących sklepów mogłyby też znaleźć się pomieszczenia, w których odbywałyby się spotkania seniorów lub zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 6-7.08.2011 | 2011-08-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażlokale użytkowe do kupieniagaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Hajnowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Wąbrzeskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Domaszowicelokale użytkowe na wynajem gmina Belsk Dużymieszkania na wynajem w Bubelemieszkania na wynajem w Kozłówcemieszkania na wynajem w Świeciechowie

Deweloperzy

);