Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe plany ochrony dolnośląskich parków krajobrazowych

2009-04-15

Nowe plany ochrony dolnośląskich parków krajobrazowych

Właściciele gospodarstw agroturystycznych na terenie województwa dolnośląskiego mają nowy kłopot.

Właściciele gospodarstw agroturystycznych na terenie województwa dolnośląskiego mają nowy kłopot – donosi „Gazeta Wrocławska”.

Pięć parków krajobrazowych: Chełmy, Rudawski, Ślężański, Gór Sowich i Jezierzycy wprowadza nowe plany ochrony. Zmiana przepisów nie cieszy właścicieli gospodarstw agroturystycznych, gdyż oznacza to utrudnienia w rozbudowie gospodarstw i wszelkiej infrastruktury na terenie parków. Jak czytamy, do parków nie będzie można wjechać samochodami, motorami ani quadami. Także liczba inwestycji w pobliżu chronionych terenów będzie ograniczona.
 
 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 09.04.2009 | 2009-04-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemdziałki na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Tarnowskidomy na wynajem powiat M. st. Warszawamieszkania na wynajem gmina Osiekmieszkania na wynajem gmina Sztabinmieszkania na sprzedaż w Karsiniemieszkania na wynajem w Olszancedomy na sprzedaż w Popławach

Deweloperzy

);