Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe osiedle na Ochocie

2009-11-24

Nowe osiedle na Ochocie

Na Szczęśliwicach powstanie 5 budynków, w których znajdzie się 255 mieszkań.

Na Szczęśliwicach powstanie 5 budynków, w których znajdzie się 255 mieszkań – donosi „Dziennik Gazeta Prawna”. W pierwszym etapie projektu Villa Parc powstanie 146 lokali, które mają być gotowe do zamieszkania na początku 2012 r.

Jak czytamy dalej, inwestycja ma się składać z zespołu 5 budynków zbudowanych na terenie trójkątnej działki. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Włodarzewskiej na Ochocie, w pobliżu parku Szczęśliwickiego. Bloki mają mieć od 3 do 9 pięter. Pod blokami umieszczony zostanie dwukondygnacyjny garaż z miejscami pojedynczymi i tzw. rodzinnymi oraz komórkami lokatorskimi – czytamy.

W nowej inwestycji klienci znajdą zróżnicowane metraże mieszkań: 1-pokojowe od 24 do 31 m kw., 2-pokojowe od 33 do 46 m kw., 3-pokojowe od 47 do 81 m kw. – donosi dziennik. W patio, między budynkami, znajdą się: plac zabaw, ławki i alejki spacerowe z dużą ilością zagospodarowanej zieleni. Teren będzie ogrodzony i strzeżony, a cały kompleks zostanie zamknięty dla ruchu kołowego (wjazd do garażu umieszczony będzie od zewnętrznej strony osiedla).

 

 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” 24.11.2009 | 2009-11-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania na sprzedażkamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Bielskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Polkowickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Skrwilnomieszkania na sprzedaż gmina Długosiodłodomy na wynajem w Woli Korzenieckiejmieszkania na sprzedaż w Sadowiedomy na wynajem w Szymbarku

Deweloperzy

);