Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe osiedle domów wielorodzinnych pod Poznaniem

2007-12-07

Nowe osiedle domów wielorodzinnych pod Poznaniem

Inwestycje poza granicami Poznania cieszą się dużą popularnością. Atrakcyjne położenie oraz przystępne ceny to zachęta dla osób poszukujących własnego lokum.

Inwestycje poza granicami Poznania cieszą się dużą popularnością. Atrakcyjne położenie oraz przystępne ceny to zachęta dla osób poszukujących własnego lokum. Do takich ofert zalicza się Osiedle Słoneczne w Mosinie – podaje portal tutej.pl.

Jest to kolejna inwestycja firmy Swój Dom z Puszczykowa. U zbiegu ulic Piaskowej i Strzeleckiej powstaje zespół 3-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z poddaszem użytkowym. Każdy budynek liczy 16 mieszkań o powierzchni od 45,9 do 65,8 m kw. Metr kwadratowy mieszkania kosztuje 3800 złotych netto.

Blok A został już oddany do użytku. Następny (B) zostanie przekazany mieszkańcom w grudniu tego roku. Z kolei do bloków C i D lokatorzy wprowadzą się w czerwcu i lipcu przyszłego roku. Jak czytamy, już niedługo firma planuje budowę kolejnych dwóch budynków (E i F).

Źródło: tutej.pl 4.12.2007 | 2007-12-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdomy na wynajeminne nieruchomości do kupieniadomy na wynajem powiat Kętrzyńskilokale użytkowe na wynajem powiat Goleniowskimieszkania na wynajem gmina Boleszkowicelokale użytkowe na wynajem gmina Komarówka Podlaskamieszkania na wynajem w Suchyniidomy na sprzedaż w Kłodnicy Górnejmieszkania na wynajem w Tosie

Deweloperzy

);