Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe osiedla w Poznaniu

2008-04-22

Nowe osiedla w Poznaniu

Dwa nowe osiedla wybuduje w Poznaniu hiszpański inwestor – World Iris Development.

Dwa nowe osiedla wybuduje w Poznaniu hiszpański inwestor – World Iris Development. Osiedle Malta Blue, z widokiem na Jezioro Maltańskie, powstanie przy ul. Baraniaka. Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, zaprojektowane budynki będą miały pięć pięter, a mieszkania – balkony, loggie, duże tarasy (na ostatnim piętrze) lub ogródki (na parterze). Powstanie tam w sumie ok. 140 mieszkań jedno-, dwu-, i trzypokojowych o powierzchni od 29 do 78 m kw. Ceny mieszkań będą kształtować się od 8,9 tys. zł za m kw. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2010 r.

Na drugim osiedlu – Green Home – przy ul. Wagrowskiej, przy dawnej fabryce Maszyn Żniwnych, nieopodal ronda Starołęka, powstanie ok. 470 mieszkań – czytamy dalej. Budynki będą miały różną wysokość – od 6 do 9 kondygnacji. Jak zapewnia inwestor, będą otoczone pasami zieleni oraz placami zabaw dla dzieci. Na dachach przewidziano letnie ogrody, a na terenie osiedla – centrum rekreacji i SPA. Tutaj mieszkania będą kosztować od 7 tys. zł za m kw. Budowa ma się zakończyć w IV kwartale 2010 r.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 18.04.2008 | 2008-04-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajeminne nieruchomości do kupieniakamienice do kupieniamieszkania na wynajem powiat Tureckidomy na wynajem powiat Głogowskidomy na sprzedaż gmina Goszczynmieszkania na wynajem gmina Kozienicemieszkania na wynajem w Krajniemieszkania na sprzedaż w Tuwalczewmieszkania na sprzedaż w Piekarach

Deweloperzy

);