Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe oblicze Parku Zamkowego

2012-04-10

Nowe oblicze Parku Zamkowego

Najstarszy i największy zieleniec w Mysłowicach zostanie zmodernizowany. Na zaplanowane prace władze otrzymały unijne dofinansowanie w wysokości ok. 700 tys. zł.

Najstarszy, największy i najbardziej zaniedbany zieleniec miejski w Mysłowicach zostanie zmodernizowany. Na zaplanowane prace władze miasta otrzymały unijne dofinansowanie w wysokości ok. 700 tys. zł, które pokryje ok. 50 proc. kosztów całkowitych.

Zaprojektowany układ alejek w większości pokrywa się z ich aktualnym rozmieszczeniem. Nawierzchnia tras spacerowych zostanie wymieniona, zbudowane będą nowe schody i place zabaw. Wzdłuż ścieżek staną lampy, ławki i kosze na śmieci, pojawią się również rabaty kwiatowe.

Cała inwestycja będzie kosztować 1,4 mln zł. Zgodnie z przyjętym harmonogramem odnowienie parku ma zakończyć się w marcu 2013 r.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na sprzedażdziałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Wołowskidomy na wynajem powiat M. Gorzów Wielkopolskimieszkania na wynajem gmina Złotniki Kujawskiedomy na sprzedaż gmina Sławatyczedomy na sprzedaż w Wargoszewomieszkania na wynajem w Księginicachdomy na sprzedaż w Ługi Ujskie

Deweloperzy

);