Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe mosty

2012-02-02

Nowe mosty

GDDKiA w Krakowie rozstrzygnęła przetarg na budowę dwóch mostów w miejscowości Nowa Wieś.

GDDKiA w Krakowie rozstrzygnęła przetarg na budowę dwóch mostów w Nowej Wsi (powiat nowosądecki) na rzece Kamienica Nowojowska. Zwycięzcą przetargu zostało konsorcjum Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych i Budownictwo Drogi Mosty BMD Nowy Sącz.

Mosty będą częścią drogi krajowej nr 75 i zastąpią stare, zniszczone podczas powodzi w 2010 r. Inwestycja obejmuje rozebranie istniejących i budowę nowych mostów, ale także m.in. budowę chodników, schodów skarpowych, kanalizacji deszczowej, przebudowę sieci gazowej oraz ułożenie nawierzchni jezdni na dojazdach i umocnienie brzegów rzeki w rejonie mostów. Przebudowane zostaną także rowy i skrzyżowanie drogi krajowej z drogą gminną.

Umowa na wykonanie mostów ma zostać podpisana 7 lutego br., a od tego czasu wykonawca będzie miał 9 miesięcy do zakończenia przedsięwzięcia, którego całkowity koszt oszacowano na ponad 8 mln zł.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędziałki na wynajemhale i magazyny do kupieniadomy na sprzedaż powiat Mogileńskidomy na sprzedaż powiat Sieradzkilokale użytkowe na sprzedaż gmina Świerklanieclokale użytkowe na wynajem gmina Trzebieszówdomy na sprzedaż w Kałęczyniedomy na wynajem w Zapowiednikmieszkania na sprzedaż w Zabłocie

Deweloperzy

);