Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe inwestycje przyciągają nabywców

2007-12-18

Nowe inwestycje przyciągają nabywców

Kraków jest piątym z kolei miastem w Polsce (po Warszawie i Trójmieście), w którym ceny nowych mieszkań spadają. Natomiast w Katowicach ceny wciąż idą w górę.

Kraków jest piątym z kolei miastem w Polsce (po Warszawie i Trójmieście), w którym ceny nowych mieszkań spadają. Natomiast w Katowicach ceny wciąż idą w górę – donosi „Rzeczpospolita”. Należy jednak pamiętać, że w Krakowie nawet spadające ceny mają zupełnie inny pułap niż w Katowicach, a wszelkie nowe inwestycje przyciągają nabywców, zwłaszcza te atrakcyjnie położone.

Jak czytamy w dzienniku, październik był piątym z rzędu miesiącem, w którym odnotowano w Krakowie spadek średniej ceny metra kwadratowego. Widać więc wyraźnie, że na krakowskim rynku mieszkaniowym hossa zaczyna być jedynie wspomnieniem. Natomiast Katowice pną się cenowo w górę, pozostawiając daleko w tyle inne miasta.

Stolica Górnego Śląska, zapomniana w okresie największego boomu na rynku nieruchomości przez deweloperów i inwestorów, od kilku miesięcy kontynuuje konsekwentnie tendencję wzrostową – zauważa gazeta. Jeśli ta sytuacja się utrzyma, Katowice niedługo dogonią „wielką piątkę”, czyli Warszawę, Kraków, Trójmiasto, Wrocław i Poznań.

Źródło: „Rzeczpospolita” 16.12.2007 | 2007-12-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniakamienice na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Miechowskidomy na sprzedaż powiat Bydgoskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Łukowicamieszkania na sprzedaż gmina Smętowo Granicznemieszkania na sprzedaż w Wielikątdomy na sprzedaż w Bliźniemieszkania na sprzedaż w Starym Zambrzykowie

Deweloperzy

);