Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe inwestycje przy stadionie na Maślicach

2008-09-09

Nowe inwestycje przy stadionie na Maślicach

Siedmiohektarowa działka między budowanym stadionem na Maślicach a ul. Królewiecką ma zostać wystawiona na sprzedaż najpóźniej na początku przyszłego roku.

 

Siedmiohektarowa działka między budowanym stadionem na Maślicach a ul. Królewiecką ma zostać wystawiona na sprzedaż najpóźniej na początku przyszłego roku – podaje „Gazeta Wrocławska”.
 
Inwestycje, które mają powstać na tym terenie, to biurowce, wielopoziomowa nowoczesna galeria handlowa oraz hotel. Na wielkim gruncie przy skrzyżowaniu ulic Metalowców i Idzikowskiego planowana jest budowa kolejnego hotelu. W najbliższym czasie mają zapaść także decyzje w sprawie budowy dróg wokół stadionu. Tymczasem do końca roku powinna zakończyć się przebudowa niektórych ulic wokół areny – Królewieckiej, Drzymały oraz Lotniczej. Urzędnicy przewidują, że jeśli nie pojawią się opóźnienia, większość prac przy drogach powinna ruszyć między wiosną a jesienią 2009 roku – informuje dziennik.
 

Jak czytamy dalej, podobnie wygląda sprawa budowy linii tramwajowej, która ma w przyszłości dowozić kibiców pod sam stadion. Dla zmotoryzowanych fanów piłki powstaną parkingi samochodowe. Największy z nich ma być zbudowany równolegle z areną, mniejsze i bardziej oddalone – wcześniej.

 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 03-09-2008 | 2008-09-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Limanowskilokale użytkowe na wynajem powiat Legnickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Stargard Szczecińskimieszkania na wynajem gmina Ciechocinekmieszkania na sprzedaż w Dzielowiedomy na sprzedaż w Piątkowejmieszkania na wynajem w Stokach

Deweloperzy

);