Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe hospicjum w Tychach

2010-03-12

Nowe hospicjum w Tychach

Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I stanęło właśnie przed nowym wyzwaniem, jakim jest budowa drugiej już placówki w Tychach.

Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I stanęło właśnie przed nowym wyzwaniem, jakim jest budowa drugiej już placówki w Tychach. Stowarzyszenie zdecydowało się wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta i stworzyć drugie już hospicjum, w którym nie tylko chorzy, ale także ich rodziny, będą mogły otrzymać fachową pomoc ze strony lekarzy, pielęgniarek czy psychologów – czytamy w „Dzienniku Zachodnim”.

Projekt zostanie wykonany przez autora nieodpłatnie. Hospicjum będzie w stanie przyjąć około 30 pacjentów, którym zapewniona zostanie całodobowa opieka zdrowotna. Dla wielu nieuleczalnie chorych, którzy wymagają hospitalizacji, jest to ostatnia szansa na poprawę warunków życia i uśmierzenie bólu.
 
Obiekt powstanie na otrzymanej od miasta działce, znajdującej się przy ulicy Żorskiej. Budowa wymaga jednak nakładów rzędu 10 milionów złotych – informuje dziennik. Aby zebrać wymaganą kwotę, stowarzyszenie organizuje szereg akcji, takich jak zbiórki charytatywne czy sprzedaż gadżetów. Znaczna ilość środków pochodzi również z wpłat, jakie mogą otrzymać organizacje pożytku publicznego w ramach programu przekazywania 1 proc. podatku na cele dobroczynne.
 

Źródło: „Dziennik Zachodni” 9.03.2010 | 2010-03-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Łowickimieszkania na wynajem powiat Kamiennogórskidomy na sprzedaż gmina Sokolnikimieszkania na sprzedaż gmina Stare Juchymieszkania na sprzedaż w Buczachdomy na sprzedaż w Wołczie Wielkiejmieszkania na wynajem w Błażkowie

Deweloperzy

);