Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe biurowce w Poznaniu

2008-01-08

Nowe biurowce w Poznaniu

Nie tylko boom mieszkaniowy ogarnął stolicę Wielkopolski. Deweloperzy planują lub realizują także spore inwestycje w sferze budynków biurowych.

Nie tylko boom mieszkaniowy ogarnął stolicę Wielkopolski. Deweloperzy planują lub realizują także spore inwestycje w sferze budynków biurowych. Konkurencja jest duża, więc inwestorzy prześcigają się w pomysłach jak przyciągnąć najemców. Oryginalny projekt i dogodne położenie są tu dużym atutem – informuje tutej.pl.

Jak podaje portal, do najciekawszych inwestycji zaliczyć można nowy biurowiec Nickel Technology Park Poznań, który ma zostać otwarty w przyszłym roku w Złotnikach koło Poznania, nowoczesny kompleks biurowy Malta Office Park, budowany przez Echo Investment SA., powstający przy ul. Arcybiskupa Antoniego Baraniaka, siedemnastokondygnacyjny budynek o nazwie Omega stawiany na Jeżycach przez firmę Ataner, Galerię Green Point powstającą na poznańskiej Wildzie oraz nowoczesny obiekt mieszkalno-handlowo-biurowym Nowe Garbary.

Nowe biurowce zapewnią w przyszłości olbrzymie powierzchnie biurowe pod wynajem oraz nowocześnie wyposażone pomieszczenia konferencyjne, miejsca parkingowe i powierzchnie magazynowe – czytamy w artykule.

Źródło: tutej.pl 3.01.2008 | 2008-01-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemkamienice na sprzedażinne nieruchomości na wynajemmieszkania na wynajem powiat Raciborskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Sierpeckidomy na wynajem gmina Filipówmieszkania na sprzedaż gmina Mińsk Mazowieckimieszkania na sprzedaż w Borkach Małymdomy na sprzedaż w Złotówekdomy na wynajem w Topiele

Deweloperzy

);