Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe biurowce w Katowicach

2008-02-05

Nowe biurowce w Katowicach

Przy ulicy Korfantego w Katowicach rusza budowa biurowca Reinhold Center. Będzie to dopiero trzeci biurowiec klasy A w Katowicach, ale w kolejce czekają już kolejne.

Jak donosi „Echo Miasta”, przy ulicy Korfantego w Katowicach rusza budowa biurowca Reinhold Center. Będzie to dopiero trzeci biurowiec klasy A w Katowicach, ale w kolejce czekają już kolejne.

Katowice mają w tej chwili zaledwie dwa biurowce klasy A: Chorzowską 50 i Altusa, a to zdaniem ekspertów dramatycznie mało, przez co miasto traciło do tej pory inwestorów. Jednak to się zmieni, bo Katowice czeka boom w tej dziedzinie – zapowiada gazeta.

Kolejny biurowiec klasy A powstanie jeszcze w tym roku przy ul. Korfantego, nieopodal ronda. Spółka Reinhold Polska uzyskała właśnie pozwolenie na budowę. Pierwszy etap inwestycji, obejmujący 5,5 tys. m kw., zostanie oddany do użytku w sierpniu, a do końca roku inwestor udostępni łącznie ok. 10 tys. m kw. powierzchni biurowej wraz z parkingiem dwupoziomowym – czytamy dalej. Następne w kolejce czekają biurowce przy ul. Chorzowskiej firm Tri Granit i Skanska, zaś na Mikołowskiej i Francuskiej inwestuje GTC, a na skrzyżowaniu Francuskiej i A4 – Echo Investment.

Źródło: „Echo Miasta” Katowice 02.02.2008 | 2008-02-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażkamienice na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Lęborskidomy na wynajem powiat Bieruńsko-Lędzińskidomy na sprzedaż gmina Boćkimieszkania na wynajem gmina Nowodwórmieszkania na wynajem w Jasieniudomy na sprzedaż w Mielęciniemieszkania na sprzedaż w Rzechówku

Deweloperzy

);