Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe atrakcje na Gliniankach

2012-04-18

Nowe atrakcje na Gliniankach

Obok popularnego wśród wrocławian kąpieliska działają wyciągi do pływania na wakeboard'ach i nartach wodnych. Do dyspozycji gości oddano ok. 2 tys. miejsc na pobliskim campingu.

Wake Park na Gliniankach staje się miejscem aktywnego wypoczynku. Obok popularnego wśród wrocławian kąpieliska działają wyciągi do pływania na wakeboard'ach i nartach wodnych, a w planach są kolejne inwestycje.

Inwestor – spółka WakePark – wzbogacił infrastrukturę o zieloną strefę ze stolikami piknikowymi i pomost z pufami. Dodatkowo goście będą mogli korzystać z rowerów wodnych, boiska do siatkówki oraz (po raz pierwszy) z wyciągów z przeszkodami dla zaawansowanych użytkowników oraz fly board (sprzętu do unoszenia się nad wodą).

Ogólnodostępny obiekt ma być czynny od początku maja. Huczne otwarcie zaplanowano na 19 maja, podczas imprezy Wrocław Water. Dzień później wszyscy chętni będą mogli spróbować sportów wodnych za darmo.

 

Źródło: KRN.pl | 2012-04-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianędomy na wynajem powiat M. Ostrołękadomy na sprzedaż powiat Wrzesińskimieszkania na wynajem gmina Buczekdomy na sprzedaż gmina Chęcinydomy na wynajem w Władysławowiemieszkania na sprzedaż w Solniedomy na wynajem w Reginów

Deweloperzy

);