Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe apartamentowce na krakowskim Kazimierzu

2006-10-23

Nowe apartamentowce na krakowskim Kazimierzu

Jedyny na Kazimierzu ogródek jordanowski zostanie zlikwidowany, a na jego miejscu powstanie zespół budynków mieszkalno-hotelowo-biurowych.

Jedyny na Kazimierzu ogródek jordanowski zostanie zlikwidowany, a na jego miejscu powstanie zespół budynków mieszkalno-hotelowo-biurowych - czytamy w "Gazecie Wyborczej". Na terenie pomiędzy ulicami Krakowską a Bożego Ciała mają stanąć trzy budynki połączone ze sobą w części parterowej i kondygnacji podziemnej. W dwóch z nich zaprojektowano mieszkania oraz część usługową, w trzecim, środkowym, znajdzie się hotel. Od strony ul. Krakowskiej planowany jest czterokondygnacyjny budynek z użytkowym poddaszem. Na parterze znajdą się punkty handlowe i usługowe, a na wyższych piętrach apartamenty. Podobne funkcje ma spełniać obiekt, który stanie od strony ul. Bożego Ciała. Będzie miał trzy kondygnacje. Pomiędzy nimi, w środkowej części, projekt przewiduje budowę hotelu na około 80 miejsc, o wysokości pięciu kondygnacji. Wjazd i wyjazd z podziemnego parkingu będzie się odbywał ul. Krakowską. Na części dachów powstaną zielone tarasy. Jak zapewniają projektanci, budynki swoim wyglądem mają przypominać architekturę XIX-wieczną. Nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpocznie się budowa.

Źródło: "Gazeta Wyborcza", 18.10.2006 | 2006-10-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Gostynińskimieszkania na wynajem powiat M. Jelenia Góramieszkania na sprzedaż gmina Mirskmieszkania na wynajem gmina Borówdomy na sprzedaż w Kowalecmieszkania na sprzedaż w Kępa Kalnickadomy na wynajem w Łojdach

Deweloperzy

);