Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowa wizytówka Podgórza

2009-05-22

Nowa wizytówka Podgórza

Radni XIII dzielnicy postanowili zagospodarować trawnik, rosnący pomiędzy ulicami Józefińską i Nadwiślańską. Podgórze będzie miało zatem nową wizytówkę – elegancki skwer.

Radni XIII dzielnicy postanowili zagospodarować trawnik, rosnący pomiędzy ulicami Józefińską i Nadwiślańską – podaje „Gazeta Krakowska”. Podgórze będzie miało zatem nową wizytówkę – elegancki skwer.

 

Jak czytamy dalej, trójkątny, mało efektowny placyk porośnięty trawą, po zakończeniu budowy kładki pieszej zostanie ładnie zagospodarowany. Pojawi się na nim głaz, na którym będzie tablica upamiętniająca 225. rocznicę lokacji Podgórza. Jeżeli znajdzie się miejsce, to staną na nim także ławki i latarnie. Wyremontowane mają zostać też chodniki. Miejsce to zostało wybrane ze względu na liczne knajpki, kluby i restauracje znajdujące się w okolicy – dodaje dziennik.

 

Źródło: „Gazeta Krakowska” 21.05.2009 | 2009-05-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemlokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Janowskimieszkania na sprzedaż powiat Leżajskimieszkania na wynajem gmina Dobroszycemieszkania na wynajem gmina Harasiukimieszkania na sprzedaż w Prawniedomy na sprzedaż w Budzyniumieszkania na wynajem w Pudłowcu

Deweloperzy

);