Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowa siedziba sądów

2011-05-06

Nowa siedziba sądów

W Poznaniu powstanie nowy budynek sądów Okręgowego i Rejonowego. Za realizację inwestycji odpowiada firma Skanska.

W Poznaniu powstanie nowy budynek sądów Okręgowego i Rejonowego. Za realizację inwestycji wartej ponad 100 mln zł odpowiada firma Skanska- czytamy na portalu wnp.pl.

Nowy budynek będzie się składał z czterech kondygnacji nadziemnych, w których znajdą się pomieszczenia biurowe, sale rozpraw oraz sala konferencyjna dla 450 osób. Łącznie powstanie ponad 300 pomieszczeń. W budynku znajdzie się także trzykondygnacyjny parking podziemny. Gmach sądu będzie miał ponad 37,5 tys. km kw.

Umowa przewiduje wykonanie obiektu w okresie 67 miesięcy.

Źródło: wnp.pl 05.05.2011 | 2011-05-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemhale i magazyny do kupieniamieszkania na wynajemdomy na wynajem powiat M. Koszalinmieszkania na wynajem powiat Hajnowskilokale użytkowe na wynajem gmina Ozorkówdomy na wynajem gmina Biłgorajmieszkania na wynajem w Umiotkidomy na sprzedaż w Brunachmieszkania na wynajem w Donosach

Deweloperzy

);