Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowa siedziba Motoroli jest gotowa

2011-10-18

Nowa siedziba Motoroli jest gotowa

Wyłącznemu najemcy obiekt przekazała Grupa Buma – inwestor krakowskiego kompleksu Green Office.

Grupa Buma oddała do użytku drugi etap kompleksu Green Office w Krakowie. Budynek A przekazany został  wyłącznemu najemcy – spółce Motorola Solutions Systems Polska.

Motorola zawarła z Grupą Buma umowy na wynajem - łącznie 11,3 tys. m kw. w dwóch budynkach kompleksu Green Office. Biurowiec o powierzchni 8 tys. m kw. przekazany został najemcy w maju. 17 października Motorola przejęła budynek o powierzchni 3,3 tys. m kw. Na parterze obiektu znajdą się sale konferencyjne oraz restauracja, natomiast na piętrach zaplanowano przestrzenie biurowe typu open-space, sale spotkań i serwerownie. W obu budynkach może pracować docelowo ponad 1000 osób.

Kompleks biurowy Green Office zlokalizowany jest przy ul. Czerwone Maki w Krakowie i składa się z trzech czterokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni 21,3 tys. m kw. Budowa ostatniego, III etapu rozpoczęła się w kwietniu. Zakończenie inwestycji planowane jest na lipiec 2012 r. Kompleksem zarządza Buma Service.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęmieszkania na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Nowosądeckimieszkania na wynajem powiat Łobeskimieszkania na wynajem gmina Chrzanówdomy na sprzedaż gmina Bielsk Podlaskidomy na wynajem w Trzemeśniidomy na sprzedaż w Lipniakumieszkania na sprzedaż w Sarbinowie

Deweloperzy

);