Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowa Praga

2010-04-08

Nowa Praga

Rozpoczęła się seria nowych inwestycji na warszawskiej Pradze Południe.

Rozpoczęła się seria nowych inwestycji na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkańcy dzielnicy wkrótce będą mogli korzystać z kolejnych obiektów rekreacyjno-edukacyjnych, gdyż właśnie taki charakter mają mieć nowe placówki.

Jak mówi prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz, inwestycje skierowane są do wszystkich mieszkańców dzielnicy, a ich celem jest zintegrowanie środowiska. Pierwszym obiektem, jaki ma zostać zrealizowany, będzie Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy ul. Nobla, w skład którego wejdzie żłobek, przedszkole integracyjne oraz dom seniora. Co ciekawe, budynek jest zaprojektowany w taki sposób, aby zachować znajdującą się na tym terenie górkę.
 
W dzielnicy mają powstać także Centrum Promocji i Kultury oraz Centrum Edukacyjno-Opiekuńcze. Atrakcją dla mieszkańców będzie niewątpliwie jeziorko Balaton na Gocławiu, wokół którego zbudowane zostaną alejki, pomosty dla łódek i kajaków, a także plac zabaw i boisko do gry w siatkówkę plażową. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku.
 

Źródło: UM Warszawa 8.04.2010 | 2010-04-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Międzychodzkidomy na sprzedaż powiat Kamiennogórskilokale użytkowe na wynajem gmina Lyskilokale użytkowe na wynajem gmina Stary Zamośćmieszkania na sprzedaż w Kochłowachmieszkania na sprzedaż w Bodziejowicachdomy na sprzedaż w Wólce Czułczyckiej

Deweloperzy

);