Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowa odsłona portalu kreoDOM.pl

2010-09-29

Nowa odsłona portalu kreoDOM.pl

KRN media Sp. z o.o. przedstawiła nową odsłonę portalu kreoDOM.pl. Serwis prezentujący jest teraz bardziej przejrzysty i funkcjonalny.

KRN media Sp. z o.o. przedstawiła nową odsłonę portalu kreoDOM.pl. Serwis prezentujący projekty domów oraz nowoczesne technologie budowlane jest teraz bardziej przejrzysty i funkcjonalny.

Odpowiadając na liczne uwagi czytelników i klientów serwisu, stworzyliśmy nowy, bardziej intuicyjny układ strony. Klarowny podział na kategorie pozwala na wygodniejsze przeglądanie projektów domów oraz bazy fachowców branży budowlanej. Ulepszyliśmy także wyszukiwarkę, dzięki czemu znalezienie domu dokładnie odpowiadającego Państwa potrzebom stało się łatwiejsze.

kreoDOM.pl to jeden z największych portali z gotowymi projektami domów. Obszerna baza projektów, katalog polecanych producentów i wykonawców oraz liczne artykuły i poradniki czynią z portalu najważniejszy pierwszy krok na drodze do domu marzeń.

Źródło: KRN.pl | 2010-09-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajeminne nieruchomości do kupienialokale użytkowe do kupieniadomy na sprzedaż powiat Myszkowskidomy na sprzedaż powiat M. Łódźdomy na sprzedaż gmina Lipskodomy na wynajem gmina Bartoszycemieszkania na wynajem w Przecławekmieszkania na wynajem w Mariancemieszkania na sprzedaż w Więcławie

Deweloperzy

);