Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowa lokalizacja Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań

2021-06-07

Nowa lokalizacja Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań
140. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań w Krakowie

12-13 czerwca po ponad ośmiomiesięcznej przerwie osoby szukające nowego mieszkania lub domu będą mogły znów odwiedzić targi mieszkaniowe w Krakowie. SBDiM wznawia działalność targową, tym razem w nowej, dogodnej lokalizacji: w Hali Cracovii przy al. Focha 40 przy Błoniach.

Krakowska Giełda Domów i mieszkań już po raz 140.

Odbywająca się po raz 140 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to najbardziej krakowskie targi mieszkaniowe, których historia sięga 23 lat. To doskonała okazja by zapoznać się z wachlarzem dostępnych na rynku ofert mieszkaniowych, porównać różne inwestycje i rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu, rozmawiając z przedstawicielami firm deweloperskich.

Jak zawsze podczas targów istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady doradców kredytowych, projektowych i prawnych. Na uczestników czekają również specjalne oferty i promocje, a także darmowy Katalog Giełdowy zawierający przekrój prezentowanych inwestycji i porady dotyczące zakupu nieruchomości. 

Na oba dni targowe zaplanowane są wykłady dla klientów: 

  • Bezpieczny zakup mieszkania;
  • Jak wybrać najlepszy bank i kredyt;
  • Odbiór techniczny domu w stanie deweloperskim i inne.

Portal KRN.pl po raz kolejny objał patronatem medialnym powyższe wydarzenie.

Pobierz bezpłatną wejściówkę i znajdź swoje wymarzone mieszkanie lub dom już 12-13 czerwca!

 

Źródło: KRN.pl | 2021-06-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażkamienice na zamianęhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Wadowickidomy na wynajem powiat Łęczyckimieszkania na sprzedaż gmina Szamotułylokale użytkowe na sprzedaż gmina Krzyżanówmieszkania na sprzedaż w Szybowicachmieszkania na wynajem w Suliszewiedomy na sprzedaż w Rzężawach

Deweloperzy

);