Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowa filia Domu Pomocy Społecznej „Na Przedwiośniu”

2010-06-17

Nowa filia Domu Pomocy Społecznej „Na Przedwiośniu”

Już wkrótce dzięki unijnemu dofinansowaniu w wysokości ponad 10 mln zł Dom Pomocy Społecznej „Na Przedwiośniu” zyska nowoczesną filię.

Już wkrótce dzięki unijnemu dofinansowaniu w wysokości ponad 10 mln zł Dom Pomocy Społecznej „Na Przedwiośniu” zyska nowoczesną filię – podaje UM Warszawa. Umowa w tej sprawie została podpisana 17 czerwca, w jublieusz 40-lecia istnienia placówki.
 
Dom Pomocy Społecznej zapewnia opiekę dzieciom, młodzieży i dorosłym z niepełnosprawnością intelektualną. Jest to jedyna placówka o takim charakterze w Warszawie. Organizowane są w niej liczne imprezy z udziałem zaproszonych gości, a także pikniki i aukcje prac jej podopiecznych. DPS zapewnia też dzieciom możliwość wyjazdów na obozy wakacyjne czy zimowiska.
 
Dzięki budowie nowoczesnej filii dom będzie spełniał wszelkie wymagane normy. Zostanie też w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obecnie trwa przygotowywanie przetargu na wykonawcę inwestycji – informuje UM.
 

 

Źródło: KRN.pl 17.06.2010 | 2010-06-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemlokale użytkowe do kupieniadziałki do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Pruszkowskilokale użytkowe na wynajem powiat Tarnobrzeskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Dobczycedomy na sprzedaż gmina Stary Targdomy na wynajem w Dłutowiedomy na wynajem w Łazach Wielkichmieszkania na wynajem w Zapluskowęsach

Deweloperzy

);