Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Notarialne TAK

2007-11-13

Notarialne TAK

Najliczniejszą grupę nabywców mieszkań stanowią osoby młode, które – aby spełnić marzenia o własnym lokum – najczęściej decydują się na zaciągnięcie kredytu.

Najliczniejszą grupę nabywców mieszkań stanowią osoby młode, które – aby spełnić marzenia o własnym lokum – najczęściej decydują się na zaciągnięcie kredytu – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Przyszli małżonkowie na parę miesięcy przed ślubem idą do doradcy finansowego, by zbadać wspólną zdolność kredytową. Kiedy mówią sakramentalne „tak", niejednokrotnie są już związani umową kredytową – zauważa dziennik. Klienci deweloperów mają poniżej 30 lat i kupują na kredyt. Głównie dwupokojowe mieszkania. „Notarialne tak", wypowiedziane na kilka miesięcy przed „tak sakramentalnym", to już chleb powszedni.

Obecnie poszukujący mieszkania zwracają uwagę przede wszystkim na cenę. Według przewidywań analityków za pięć lat zmienią się nasze oczekiwania – czytamy dalej. Przypuszczalnie wraz z lepszymi zarobkami pojawi się zapotrzebowanie na wyższy standard.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 06.11.2007 | 2007-11-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażlokale użytkowe na wynajemkamienice na wynajemdomy na wynajem powiat Gostynińskilokale użytkowe na wynajem powiat Sztumskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kędzierzyn-Koźlelokale użytkowe na sprzedaż gmina Tarnogródmieszkania na sprzedaż w Woli Dębskiejdomy na wynajem w Gutachmieszkania na wynajem w Wojcieszynie

Deweloperzy

);