Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Norblin zyska nowy blask

2009-03-11

Norblin zyska nowy blask

Stołeczny konserwator zabytków wydał 5 marca zgodę na nową zabudowę fabryki Norblin i okolicznych terenów o powierzchni 2 hektarów.

Stołeczny konserwator zabytków wydał 5 marca zgodę na nową zabudowę fabryki Norblin i okolicznych terenów o powierzchni 2 hektarów – podaje „Gazeta Wyborcza”.
 
Ich właścicielem jest spółka artNorblin. Inwestor planuje wybudować na tej powierzchni wielofunkcyjny kompleks oraz trzy budynki mieszkalne – czytamy. Przewidziana została również funkcja kulturalna obiektu – na terenie Norblina prawdopodobnie pojawi się muzeum przemysłu bądź teatr (pod ziemią).
 
Okolice ulic Prostej i Żelaznej po zakończeniu inwestycji mają być dalej otwarte dla wszystkich chętnych. Projekt został stworzony przez architektów z pracowni JEMS – informuje dziennik. Koszty inwestycji szacowane są na setki milionów złotych.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Stołeczna 6.03.2009 | 2009-03-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażdziałki do kupieniagaraże na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Włocławeklokale użytkowe na sprzedaż powiat Płockimieszkania na wynajem gmina Miedziana Góradomy na wynajem gmina Gzydomy na wynajem w Babiniemieszkania na sprzedaż w Oleśnikumieszkania na sprzedaż w Gruszczynie

Deweloperzy

);