Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Wiadomości Wiadomości

Nominacje do nagrody Miesa van der Rohe

2017-01-10

Nominacje do nagrody Miesa van der Rohe
Konieczny's Ark KWK Promes Robert Konieczny, photo Olo Studio

Wśród projektów zgłoszony do konkursu o nagrodę Miesa van der Rohe 2017 znalazło się 10 polskich obiektów.

O prestiżową nagrodę, przyznawaną przez Komisję Europejską i Fundację Miesa van der Rohe powalczy w tym roku 10 realizacji z Polski. Na liście nominowanych projektów znalazł się również, zlokalizowany w Mediolanie Pawilon Polski – EXPO 2015, autorstwa członków Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

W wytypowanej do konkursu dziesiątce pojawiła się także inwestycja mieszkaniowa Roberta Koniecznego (KWK Promes) Arka Koniecznego, którą opisywaliśmy w naszym artykule pt. Domy inne niż wszystkie - niestandardowe pomysły (cz. I). Obok wspomnianego projektu na liście pojawiło się jeszcze jedno dzieło KWK Promes, Muzeum Narodowe w Szczecinie centrum Dialogu Przełomy. Konkurować z nim będzie m.in. katowickie Międzynarodowe Centrum Kongresowe (JEMS Architekci), Muzeum Katyńskie BBGK Architekci, Muzeum Ognia w Żorach oraz Narodowe Forum Muzyki wraz z parkingiem podziemnym KURYŁOWICZ & ASSOCIATES.

Nagroda imienia Miesa van der Rohe jest przeznaczona dla autorów obiektów architektury europejskiej, które zdaniem komisji mają znaczący wpływ na kształtowanie współczesnego rozwoju urbanistycznego, poprzez wdrażanie nowych idei i technologii. Zwycięzca jest wyłaniany co 2 lata spośród projektów zgłoszonych przez europejskich ekspertów. 

Źródło: KRN.pl | 2017-01-10

powrót do listy wiadomości

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Biurowiec IMPOL
Arged Spółdzielnia Handlowa...
Osiedle Piltza - Etap III
Cieślewskiego 7A
Cystersów 26
Marine Hotel *****
Inwestycja Osiedle Klonowe 11
Oaza Bronowice
Prestige City
Villa sento
Sand Hotel ****

Biurowiec IMPOL

Kraków, Prądnik Biały, Conrada 

Arged Spółdzielnia Handlowa...

Kraków. Gromadzka 46 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Cieślewskiego 7A

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. E.... 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe do kupieniagaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Jarocińskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Żorymieszkania na wynajem gmina Miasteczko Krajeńskiedomy na sprzedaż gmina Wysokiedomy na sprzedaż w Aleksandrowiedomy na wynajem w Wyganowomieszkania na wynajem w Popielowie

Deweloperzy