Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Niższe oprocentowanie pożyczek we frankach

2009-01-09

Niższe oprocentowanie pożyczek we frankach

Do klientów banków, którzy zaciągnęli kredyty na mieszkania we frankach szwajcarskich, zaczynają docierać informacje o obniżce oprocentowania kredytu.

Do klientów banków, którzy zaciągnęli kredyty na mieszkania we frankach szwajcarskich, zaczynają docierać informacje o obniżce oprocentowania kredytu – informuje „Gazeta Prawna”. Zmiany są efektem ostatnich obniżek stóp procentowych w Szwajcarii.

O obniżce poinformowały już GE MoneyBank, MultiBank. W Millennium właśnie trwa akcja informacyjna – czytamy. W BZ WBK termin, w jakim klient zostanie poinformowany o obniżce, zależy od daty zawarcia umowy kredytowej. Jak podkreśla dziennik, rata kredytu z nowym oprocentowaniem nie musi być jednak niższa od poprzedniej. To efekt umocnienia się franka wobec złotego pod koniec 2008 r. Rata kredytu wartego 200 tys. zł zaciągniętego na 30 lat jest teraz wyższa niż dwa miesiące temu o 102,15 zł.
 
 

 

Źródło: „Gazeta Prawna” 9.01.2009 | 2009-01-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Myszkowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Tarnobrzegdomy na wynajem gmina Reskolokale użytkowe na wynajem gmina Chrzypsko Wielkiemieszkania na sprzedaż w Łopienie-mieszkania na sprzedaż w Leosindomy na sprzedaż w Zagroble

Deweloperzy

);