Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nieunikniony wzrost cen

2006-08-28

Nieunikniony wzrost cen

Ceny domów rosną znacznie wolniej niż mieszkań, ale zmiany tych cen są nieuniknione i to właśnie dlatego, że drożeją inne nieruchomości, a szczególnie tereny pod zabudowę.

Jak czytamy w "Rzeczpospolitej", ceny domów rosną znacznie wolniej niż mieszkań, ale zmiany tych cen są nieuniknione i to właśnie dlatego, że drożeją inne nieruchomości, a szczególnie tereny pod zabudowę.

Jak wynika z barometru "Rzeczpopolitej", w ciągu minionego roku średnia cena domu wzrosła o 5% ale czasami są to dużo większe podwyżki. Ceny w ciągu najbliższego roku mogą wzrosnąć o około 6 proc. Wszędzie sporym zainteresowaniem cieszą się domy o atrakcyjnych czy wręcz unikatowych lokalizacjach, mimo że są najdroższe. Generalnie najszybciej sprzedają się domy tanie: małe, na niewielkiej działce, w rejonach podmiejskich, często do remontu. Klienci chętnie kupują też domy niewykończone.

Źródło: "Rzeczpospolita", 28.08.2006 | 2006-08-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniainne nieruchomości do kupieniakamienice do kupieniadomy na wynajem powiat Sieradzkilokale użytkowe na wynajem powiat Nowodworskidomy na sprzedaż gmina Strzelinlokale użytkowe na wynajem gmina Sośniemieszkania na wynajem w Wólce Krowickiejmieszkania na wynajem w Kazimierowiemieszkania na sprzedaż w Felinowie

Deweloperzy

);