Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nieunikniony wzrost cen

2006-08-28

Nieunikniony wzrost cen

Ceny domów rosną znacznie wolniej niż mieszkań, ale zmiany tych cen są nieuniknione i to właśnie dlatego, że drożeją inne nieruchomości, a szczególnie tereny pod zabudowę.

Jak czytamy w "Rzeczpospolitej", ceny domów rosną znacznie wolniej niż mieszkań, ale zmiany tych cen są nieuniknione i to właśnie dlatego, że drożeją inne nieruchomości, a szczególnie tereny pod zabudowę.

Jak wynika z barometru "Rzeczpopolitej", w ciągu minionego roku średnia cena domu wzrosła o 5% ale czasami są to dużo większe podwyżki. Ceny w ciągu najbliższego roku mogą wzrosnąć o około 6 proc. Wszędzie sporym zainteresowaniem cieszą się domy o atrakcyjnych czy wręcz unikatowych lokalizacjach, mimo że są najdroższe. Generalnie najszybciej sprzedają się domy tanie: małe, na niewielkiej działce, w rejonach podmiejskich, często do remontu. Klienci chętnie kupują też domy niewykończone.

Źródło: "Rzeczpospolita", 28.08.2006 | 2006-08-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Kamieńskimieszkania na wynajem powiat Tczewskidomy na sprzedaż gmina Krzeszowicelokale użytkowe na wynajem gmina Ryglicemieszkania na wynajem w Witowiedomy na wynajem w Sulisławicachdomy na wynajem w Posiołku

Deweloperzy

);