Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nieuchronny wzrost kosztów budowy domów

2007-03-09

Nieuchronny wzrost kosztów budowy domów

Osoby, które na ten rok zaplanowały budowę domu, są przerażone wzrostem cen materiałów budowlanych.

Osoby, które na ten rok zaplanowały budowę domu, są przerażone wzrostem cen materiałów budowlanych – donosi „Życie Warszawy". Miały one nadzieję, że dzięki własnej inwestycji uda im się uciec przed zawyżonymi cenami mieszkań. Jednak – jak czytamy dalej – ceny cegieł i pustaków wzrosły od początku marca nawet dwukrotnie, co odbije się i na małych i na dużych inwestycjach. Ponadto w składach budowlanych nie ma materiałów do budowy ścian, a z zapowiedzi fabryk wynika, że trzeba na nie czekać nawet pół roku.

Fora internetowe dla budujących pękają w szwach od wpisów osób poszukujących ekip budowlanych – twierdzi dziennik. Przewidujący rezerwowali je już w zeszłym sezonie, ale wiele ekip mimo to wyjechało za granicę. Pozostałe za wykonanie stanu surowego budynku, czyli fundamentów, ścian i więźby dachu chcą dwu- i trzykrotnie większego wynagrodzenia. Wiedzą, że i tak znajdą zdesperowanych klientów.

Źródło: „Życie Warszawy”, 09.03.2007 | 2007-03-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniahale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Wodzisławskidomy na sprzedaż powiat Strzelecko-Drezdeneckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Bukowina Tatrzańskamieszkania na wynajem gmina Międzyzdrojedomy na sprzedaż w Teresadomy na sprzedaż w Rukławkachmieszkania na wynajem w Lubowidz

Deweloperzy

);