Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nieuchronny wzrost cen domów

2007-05-31

Nieuchronny wzrost cen domów

Według barometru "Rzeczpospolitej", sporządzonego na podstawie prognoz agencji z największych miast, domy mogą w ciągu roku podrożeć średnio nawet o 15 proc.

Według barometru "Rzeczpospolitej", sporządzonego na podstawie prognoz agencji z największych miast, domy mogą w ciągu roku podrożeć średnio nawet o 15 proc. Ale na przykład w Warszawie, gdzie ceny są już i tak wyśrubowane, zakładana skala tych podwyżek to około 3-4 proc. Natomiast w Trójmieście czy we Wrocławiu szacunki dotyczące wzrostu cen do maja 2008 r. przekraczają 20 proc. Nieuchronny wzrost cen to, zdaniem cytowanych przez "Rzeczpospolitą" analityków, skutek ożywienia popytu. Coraz częściej poszukiwane są obiekty z rynku wtórnego, przeważnie ze względu na lepszą lokalizację, zagospodarowane sąsiedztwo, lepszy dojazd i to, że dom jest gotowy, a nie do wykończenia. A jeśli wymaga remontu, to można te prace, a więc i koszty, rozłożyć w czasie. Spada zainteresowanie jedynie domami starszymi o mało atrakcyjnej architekturze (tzw. klockami).

Źródło: "Rzeczpospolita", 28.05.2007 | 2007-05-31

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Wałeckidomy na sprzedaż powiat Szczycieńskimieszkania na sprzedaż gmina Mełgiewdomy na wynajem gmina Jedlina-Zdrójdomy na sprzedaż w Ludwinowiedomy na sprzedaż w Szczytnejdomy na wynajem w Karolewie

Deweloperzy

);