Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nierówności wodno-ściekowe

2012-03-15

Nierówności wodno-ściekowe

Różnice w cenach wody i ścieków w Polsce wynoszą w skrajnych przypadkach 40 zł.

Wysokości cen wody i opłat za odprowadzanie ścieków w gospodarstwach domowych w gminach na terenie Polski zdecydowanie się różnią. Najwięcej muszą płacić mieszkańcy gminy Białogard, gdzie łączna cena za wodę i ścieki to 48,48 zł netto za metr sześc. W tym przypadku mieszkańcy gminy otrzymują dopłaty z samorządu – wynoszą one 31,63 zł, a w związku z tym całkowity koszt opłat ponoszony przez mieszkańców to 16,85 zł netto za metr sześcienny.

W innych gminach ceny (woda i ścieki łącznie) mieszczą się w przedziale 6-25 zł netto za metr sześciennych – wynika z danych portalu www.ceny-wody.pl (15 marca 2012). Najniższa stawka naliczona jest w Warce – tam metr sześc. wody kosztuje 2,68, a ścieków 2 zł netto.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Ruda Śląskalokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Sopotmieszkania na sprzedaż gmina Zębowicedomy na sprzedaż gmina Kłodawamieszkania na wynajem w Andrzejowiedomy na wynajem w Zaorledomy na wynajem w Paciorkowej Woli Nowej

Deweloperzy

);