Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nierówności wodno-ściekowe

2012-03-15

Nierówności wodno-ściekowe

Różnice w cenach wody i ścieków w Polsce wynoszą w skrajnych przypadkach 40 zł.

Wysokości cen wody i opłat za odprowadzanie ścieków w gospodarstwach domowych w gminach na terenie Polski zdecydowanie się różnią. Najwięcej muszą płacić mieszkańcy gminy Białogard, gdzie łączna cena za wodę i ścieki to 48,48 zł netto za metr sześc. W tym przypadku mieszkańcy gminy otrzymują dopłaty z samorządu – wynoszą one 31,63 zł, a w związku z tym całkowity koszt opłat ponoszony przez mieszkańców to 16,85 zł netto za metr sześcienny.

W innych gminach ceny (woda i ścieki łącznie) mieszczą się w przedziale 6-25 zł netto za metr sześciennych – wynika z danych portalu www.ceny-wody.pl (15 marca 2012). Najniższa stawka naliczona jest w Warce – tam metr sześc. wody kosztuje 2,68, a ścieków 2 zł netto.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupienialokale użytkowe na sprzedażkamienice na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat M. Bytomlokale użytkowe na wynajem powiat Łowickidomy na wynajem gmina Nagłowicemieszkania na sprzedaż gmina Wojciechowicemieszkania na wynajem w Kołdowiedomy na sprzedaż w Woli Duckiejdomy na sprzedaż w Długiej Wsi

Deweloperzy

);