Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Niemiła niespodzianka

2011-12-01

Niemiła niespodzianka

Zarząd wieżowca Warsaw Financial Center wydał oficjalny zakaz przyjazdu rowerem do pracy.

Zarząd wieżowca Warsaw Financial Center wydał oficjalny zakaz przyjazdu rowerem do pracy. Oficjalnym powodem decyzji jest dążenie do likwidacji zagrożenia, jakie miejsca parkingowe dla rowerów stwarzały samym rowerzystom. Jednak jak podało „Życie Warszawy”, według władz budynku przyjazd rowerem do biurowca takiej klasy nie przystoi.

Pracownicy dziwią się takiemu podejściu ze względu na to, że w położonym w sąsiedztwie biurowcu Rondo 1 miejsc postojowych dla rowerów w garażu jest 48, a kolejnych 40 – na zewnątrz.

Czytaj więcej newsów

Źródło: „Życie Warszawy”, 30.11.2011 | 2011-12-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianękamienice na wynajemlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Dębickilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Lesznodomy na sprzedaż gmina Dobrońmieszkania na wynajem gmina Krzemieniewodomy na sprzedaż w Sąpachdomy na wynajem w Krukowszczyźniedomy na sprzedaż w Syrkowice

Deweloperzy

);